Pohled na Paříž

Autor: Maurice Moberg
(1923 - 2014)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 45,5 cm, výška: 55 cm, rámování: 72 x 63 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč