Cesta mezi poli - Janček

signováno vpravo dole, rámování pošk.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 46 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč