K. Kříž - Zimní krajina

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 61 cm, výška: 45 cm, rámování: 67 x 82 cm

Konec dražby: 05.03.2019 20:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč