36. Kur domácí na dvoře
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 31 x 37 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč