36. Štolovský Zbyněk (1909-1956)
olej na plátně fix karton, sign LD Zbyněk Štolovský 38, rozměr 19,5x28cm, rámováno 36x46cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč