36. Uherek Rudolf 1895-1964
tužka na papíře, Hlava dívky, sig. PD, datováno 42 Přerov, rozměr 23,5x18, rámováno 41x34
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč