36. Vaic Josef 1884-1961

barevná litografie na papíře, sig. PD, Mostecká ulice, rozměr 17x12, rámováno 31x24,5cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč