36. Viktor Rolín
Zátiší - olej na kartonu, signováno PD. V. Rolín, rozměr 50,5 x 46 cm, nově rámováno 60,5 x 56 cm
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč