199. Národní divadlo
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1997
Šířka: 8,5 cm, výška: 10,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.03.2022 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč