Pražská hudba
Autor: Karel Beneš
(1932 Vlčnov)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 116/120, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1982
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 09.04.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč