360. Praga
litografie na kartonu, slepovaná ze dvou kusů, paspartováno, zaskleno, pravděpodobně pozdějí otisk z 20. století
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 23 cm, rámování: 37 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 18:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč