34. Na pastvě
Autor: Vít Skála
(1883 Praha - 1967 Terezín (Litoměřice))
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 37,5 x 35
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč