Tetřevi na louce s břízkami
Autor: Otakar Homoláč
(1911 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč