Plachetnice
Autor: Josef Trunke
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 45,5 cm, rámování: 55 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2023 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč