Cesta v Tatrách
Autor: Josef Trunke
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 59,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 73,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.08.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč