Duha

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno autorem vpravo dole, vytiskl v roce 1947 Neubert a synové
Technika: hlubotisk, datace: 1947
Rámování: volný list 60 x 68 cm

Konec dražby: 16.05.2023 21:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč