226. T. G. Masaryk

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 29 cm

Konec dražby: 25.09.2018 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč