Básník a múza

Autor: Max Švabinský
(1873 Kroměříž - 1962 Praha)

paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: zinkografie
Šířka: 7 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 28 x 21 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč