116. Zimní nálada
Autor: Georges Daumerie
(1879 ? - 1955 ?)
Signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč