180. Zřícenina
Autor: Václav Antoš
(1878 Chomutičky - 1938 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 62,5 x 73 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč