70. Zima
Autor: František Lange
(1902 Plzeň - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 30 x 36
Konec dražby: 13.05.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 5d 4h 40m 52s
Vyvolávací cena: 800 Kč