3. Konvolut 4 ks - grafiky
Autor: František Kucián
(1908 Vídeň, Rakousko - 1990 Přerov)
signováno v tisku, volně v paspartě, 1 ks zasklený - sklo rozbité
Technika: litografie
Šířka: cca 26 cm, výška: cca 19 cm, rámování: cca 36 x 41
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč