137. Loděnice v Hantsu
Autor: Stanley Orchart
(1920 - 2005)
signováno vpravo dole, na zadní straně štítkek s textem Beaulieu Fine Arts majetek pozůstalosti po zemřelém, prodaný na příkaz exekutorů, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 35,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 57 cm
Konec dražby: 22.08.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč