365. Soubor skic - 5 ks
originální skicy z přelomu 19./20. století, datováno 1901, S. Markéta
Technika: kresba na kartonu, datace: 1901
Šířka: 51 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 61
Konec dražby: 11.05.2020 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč