197. Oženil bych se...
Autor: Bohumil Miloš Paša
(1901 Praha - 1976 Praha)
pokračování vtipu na reversu, signováno na reversu, volný list
Šířka: 27,5 cm, výška: 27,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 10d 5h 47m 21s
Vyvolávací cena: 600 Kč