Na procházce pod stromy

Autor: Ewald August Grauengaard
(1889 - 1962)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 59,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 56 x 71 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč