Zátiší
Autor: Sven Dahlin
(1906 - 1965)
signováno nahoře vlevo, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 51 cm
Konec dražby: 18.12.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč