107. Montmartre, Paříž
Autor: Julian Brosius
(1917 - 2004)
signatura vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 31 x 36 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč