23. Metare Broughton Park - Cumberland

Autor: J. M. Watt
( )

datováno a signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1865
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 41 x 50 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 04.03.2024 20:11 SEČ

Zbývá: 11d 7h 15m 26s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč