152. Náklad zboží
Autor: Axel Anderson
( )
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 48 x 56 cm
Konec dražby: 11.01.2023 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč