Návštěvníci kostela

Autor: Anders Wallin
( )

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1956
Šířka: 42,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 60 x 52,5

Konec dražby: 05.03.2024 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč