Krajina
Autor: Angcelo von Fürsten
(1918 Malmö, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 68,5 x 88
Konec dražby: 13.05.2024 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč