68. Říčka
Autor: Angcelo von Fürsten
(1918 Malmö, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 55 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč