169. Horská krajina
Autor: Johan Bladh
(1893 - 1976)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 79 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč