Ovce na poli
Autor: Johan Bladh
(1893 - 1976)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 54 cm, výška: 45 cm, rámování: 58,5 x 68,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč