189. Oráč s koňmi - XL formát

Autor: Jan Sázel
(1898 Kojetín - 1968)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 78 cm, rámování: 95 x 117 cm

Konec dražby: 14.05.2024 21:02 SELČ

Zbývá: 8d 23h 8m 4s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč