20. Břízky na Písecku L formát
Autor: Josef Šimek
signováno a datováno vlevo dole, rámováno v původním řezaném rámu značeném na reversu razítkem rámaře z Písku
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 86,5 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 89 x 106 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč