Cesta v létě
Autor: Květoslav Šolle
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1988
Šířka: 48 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 61 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč