239. Pohled do údolí
Autor: Květoslav Šolle
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 56 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:19 SELČ
Zbývá: 6d 18h 39m 18s
Vyvolávací cena: 800 Kč