240. Zima
Autor: Květoslav Šolle
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 33 cm, výška: 48 cm, rámování: 41 x 56 cm
Konec dražby: 14.05.2024 21:19 SELČ
Zbývá: 7d 7h 32m 10s
Vyvolávací cena: 800 Kč