37. Dáma s květinami - XL Formát
nesignováno, rámováno v novějším rámu, přiložena restaurátorská zpráva restaurátora Jiřího Matějíčka
Technika: olej na plátně, datace: II. pol. 17. století
Šířka: 132,5 cm, výška: 95 cm, rámování: 109 x 148 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 10.08.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč