Henri Garrouste - Cesta vesnicí
signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 48 x 57
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 25.09.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč