37. Horst Leo
akvarel na kartonu 15x12,5cm, sign PD, paspartováno, rámováno 34,5x34,5cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč