37. Jaroslav Lopata
Lodě v přístavu - olej na kartonu, signováno PD Lopata, rozměr 89 x 59,5, rámováno nově 92 x 71
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč