37. Krajina - Lhoták J.
signováno vlevo dole, rámováno, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 115 cm, výška: 111 cm, rámování: 125 x 131 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč