37. Nástěnné hodiny
zlacené, rámové nástěnné hodiny, chod nezjištěn, 19. století
Datace: 19. století
Šířka: 32,5 cm, výška: 44,5 cm
Konec dražby: 07.09.2020 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč