37. Uherek Rudolf 1895-1964
kresba na papíře, Potok, sign. PD, datováno 40, rozměr 23x29,5, rámováno 38,5x44,5cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč