Úsměv, prosím

volný list, signováno značkou v tisku vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 27 cm, výška: 42 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč