37. Žena v šátku
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1919
Šířka: 13,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 26 x 20 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč