128. Pozvánka na výstavu

Autor: František Tichý
(1896 Praha - 1961 Praha)

signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno, uvedeno v soupisu díla Františka Tichého, zpracováné od Františka Dvořáka pod číslem 105
Technika: suchá jehla, datace: 1947
Šířka: 10 cm, výška: 16 cm, rámování: 32,5 x 25 cm

Konec dražby: 26.11.2019 21:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč